O nas

Początki naszej działalności sięgają roku 1981, kiedy to właściciel - Krzysztof Dziób rozpoczął pracę w Zakładach Naprawczych Sprzętu Medycznego w Kielcach. W tym okresie podstawowym sprzętem w gabinetach stomatologicznych były wiertarki kliniczne i wiertarki turbinowe oraz unity Chiradent. Były to urządzenia proste, mało ergonomiczne, wyposażone w olejowe kompresory, ale dające lekarzowi możliwość w miarę normalnej pracy. Z uwagi na obowiązujące w tym czasie zasady nie było możliwości szerszego zaistnienia jako serwisant sprzętu stomatologicznego gdyż monopol miały ZNSM a gabinety prywatne były nieliczne i słabo wyposażone. W 1985 roku nastąpiła zmiana pracy z ZNSM na Lekarską Specjalistyczną Spółdzielnię Pracy, gdzie pojawiły się pierwsze jaskółki nadchodzącej nowoczesności. Kolejna zmiana pracy nastąpiła w roku 1986 na Wojewódzką Przychodnię Stomatologiczną i tak pozostało do dziś. Po roku 1990 zmiany zaczęły docierać również do gabinetów stomatologicznych i wraz z nimi pojawiły się nowe unity z Zachodu i USA.

W grudniu 1990 roku została zarejestrowana działalność gospodarcza z datą rozpoczęcia 01.01.1991. Rozwój działalności nabrał przyspieszenia z chwilą nawiązania współpracy ze sklepem Meditrans w roku 1995. Od tej chwili zaczęły też napływać coraz nowsze modele unitów i innych urządzeń stomatologicznych. Pojawiły się ponadto możliwości udziału w szkoleniach, również zagranicznych, w fabrykach wiodących producentów. W tym okresie udało się nawiązać kontakty z takimi producentami jak; Chirana Prema, OMS , KaVo, Makromed. Asortyment urządzeń w gabinetach poszerzał się coraz bardziej, pojawiły się autoklawy , aparaty RTG i wiele innych nowych urządzeń, co wymusiło objęcie również ich opieką serwisową. W roku 2006 nawiązaliśmy pierwsze kontakty z producentami z Chin i zajęliśmy się sprzedażą chińskich produktów. Często nie były one najlepszej jakości, lecz nie ustawaliśmy w wysiłkach i uparcie poszukiwaliśmy lepszych modeli. W roku 2009 po raz pierwszy udało się pojechać do Pekinu na targi Sino Dental i zobaczyć szeroką ofertę chińskich produktów. Od tego czasu staramy się bywać regularnie na targach w Chinach. W roku 2013 odbyło się pierwsze szkolenie serwisowe w firmie COXO, po ukończeniu którego zostaliśmy jedynym autoryzowanym serwisem COXO w Europie.

Również w tym roku przybył nam nowy pracownik - Rafał. Odbyliśmy od tego czasu wiele szkoleń serwisowych w celu podniesienia swoich kwalifikacji i zdobycia nowych doświadczeń, dzięki czemu uzyskaliśmy autoryzację takich firm jak: Chirana, Diplomat, Durr Dental, Ekom, Cattani, Planmeca , Tecno Gaz, Ancar i innych. W czerwcu 2015 roku otworzyliśmy nasze biuro serwisowo - informacyjne przy ul. Św. Leonarda w Kielcach. Zbiegło się to z 25 rocznicą istnienia firmy Reva Service. Dążąc do jak najwyższej jakości wykonywania naszych usług pogłębiamy swoją wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności poprzez udział szkoleniach i doskonalenie metod naszej pracy.

Sprzedaż

W współpracy z firmami importującymi unity jesteśmy autoryzowanym dealerem następujących marek: